Plastik Kuşkonmaz Bariyer 50 CM


4 TL

TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA ERTUĞRUL MAH.

İlan No
1058

İlan Tarihi
29-05-2019

Kimden
Sahibinden

Kargo Ücreti
Alıcı Öder

Kargo Süresi
3 İş Günü

Hemen Satın Al
Açıklama

Plastik kuşkonmaz diken İstanbul gibi büyük şehirlerdeki özellikle tarihi yapıları korumak için önemlidir. Sadece tarihi yapıları korumak için değil aynı zamanda kişiler kendi evlerinin balkon kenarlarına, pencere kenarlarına, çatılarına veya bacalarına plastik kuşkonmaz diken koyarak kuşları uzak tutabilirler.

Bu model özellikle ENH kuş kaynaklı kesilmeleri engellemek amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Havai Hat ihtiyaçlarına yönelik olarak ekstra esnek ve hava koşullarına ekstra dayanıklıdır. Havai Hatlarda kullanılan ürünlerde aranan TS - EN Belgeleri mevcuttur.

Plastik Kuşkonmaz Nedir ?

Eski yöntemlere (korkuyla, sesle veya kokuyla) kıyasla plastik kuşkonmaz diken kullanımı oldukça yaygındır.Plastik kuşkonmaz diken İstanbul gibi büyük şehirlerdeki özellikle tarihi yapıları korumak için önemlidir. Sadece tarihi yapıları korumak için değil aynı zamanda kişiler kendi evlerinin balkon kenarlarına, pencere kenarlarına, çatılarına veya bacalarına plastik kuşkonmaz diken koyarak kuşları uzak tutabilirler.


Neden Plastik Kuşkonmaz Tercih Edilir?

Güvercin, martı veya karga gibi benzeri kuşları uzak tutmak için kullanılan diğer yöntemlerin maliyeti fazladır. Ayrıca eski yöntemler kalıcı bir çözüm olmamakla birlikte estetik, dayanıklılık ve kullanım ömrü açısından eksilere sahiptir. Bu açısında düşünüldüğünde plastik kuşkonmaz kullanımı ön plana çıkmaktadır. Çünkü kullanım ömrü oldukça uzundur. Montelenmesi ve kullanımı diğer yöntemlere kıyasla basit ve daha pratiktir.


490 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Mehmet Beyazgül
Üyelik Tarihi : 29 Mayıs 2019


Tel:Benzer İlanlar